Вивіз снігу з вулиць і ділянок

Жителі міст і дачники, власники підприємств і комунальні служби ─ всі стикаються з проблемою скупчення великої кількості снігу на дахах будівель і споруд.

Якщо не вживати дій, можна отримати неприємності у вигляді:

  • порушення цілісності дахів,
  • загрози безпеці життя та здоров’я людей,
  • впливу шкідливих речовин, що тануть разом із снігом і забруднють грунт міських вулиць і дачних ділянок.

Обов’язкове і вивезення снігу з вулиць, так як кірка льоду, що утворюється при перепадах температур, небезпечна для пересування і підвищує випадки травматизму населення. А снігові замети, які тануть навесні, забивають дренажні системи і забруднюють дороги, по яким стає складно проїхати.

Вивіз снігу професійною технікою
Сьогодні послуги з вивезення снігу надають професійні компанії, які здійснюють роботи з допомогою спеціальної прибиральної техніки. Їх діяльність полягає в оперативній ліквідації наслідків рясних снігопадів на вулицях (пішохідних та проїжджих частинах), виробничих і господарських майданчиках, покрівлях житлових будинків і промислових будівель. Фахівці швидко і якісно проведуть комплексні роботи з прибирання та транспортування снігу на утилізацію.

Механізоване очищення дахів від снігу, наприклад, здійснюється промисловими альпіністами в суворій відповідності до вимог по техніці безпеки. Роботи проводяться силами бригад, сформованих в кількості 2-10 чоловік. Очистити від снігу покрівлю стандартного будівлі середньої площі (до 3 тис. кв. м.) можна протягом однієї робочої зміни, що набагато швидше за часом, ніж самостійне прибирання силами власників.

Як відбувається вивезення та прибирання снігу і скільки це коштує?
Професійні послуги з вивезення снігу передбачають проведення робіт з розчищення територій та вивезення прибраних обсягів із застосуванням таких видів спецтехніки:

  • спеціальних збиральних тракторів зі щітками,
  • фронтальних навантажувачів ─ придатні для використання в будь-яких кліматичних умовах,
  • міні-навантажувачів ─ маневрених спецмашин, які зручні для експлуатації на майданчиках, де застосування великої техніки неможливо (або недоцільно),
  • самоскидів ─ надійної, могутньої і економічної техніки для вивезення прибраного снігу у великих кількостях.

Що стосується вартості послуги з вивезення снігу, ціна встановлюється в договорі і залежить від наступних чинників:

  • обсягу передбачуваних робіт, від якого залежить кількість рейсів з вивезення,
  • рівня складності робіт. Так, наприклад, прибирання складних покрівельних конструкцій вимагає в середньому в два рази більше часу, ніж очищення стандартних дахів,
  • кількості і видів необхідної спецтехніки. Комплексні послуги, що включають прибирання, навантаження, вивезення та розчищення території обійдуться дорожче простих навантажувальних і транспортувальних операцій, адже для їх здійснення знадобиться більше техніки.