Спецтехніка Hitachi

Марку Hitachi у нас знають, насамперед, по екскаваторам різних класів. Це не дивно, враховуючи, що в цьому сегменті компанія утримує лідерство з продажу в багатьох країнах світу. Наприклад, під брендом Hitachi випускається найбільший в світі екскаватор (EX 8000), вага якого досягає 780 т, а об’єм ковша – 40 м³.

Однак спецтехніка Hitachi представлена ​​не тільки екскаваторами, а й фронтальними навантажувачами, бульдозерами, кранами, кар’єрними самоскидами і іншими типами з менш масових сегментів. Якість всієї техніки бренду не викликає сумнівів.

Варто відзначити, що Hitachi Ltd. – це японський конгломерат, до якого входить понад 1100 компаній. Виробництвом та продажем спецтехніки займається один з підрозділів корпорації – компанія Hitachi Construction Machinery (HCM). Сьогодні будівельна техніка Hitachi представлена ​​на всіх без винятку ключових ринках, в тому числі і в Україні. Виробничі потужності HCM розкидані по всьому світу, але найбільший завод знаходиться в Японії.

Цікаво, що в структурі доходів Hitachi Construction Machinery продаж спецтехніки займає лише 50%. Інший прибуток компанія отримує від лізингу, від сервісних операцій, і від оренди колісних екскаваторів Hitachi.

Основним драйвером зростання для компанії останнім часом є китайський ринок, який компенсує млявий попит в Японії, США і Європі.