Сан Ліберті

Оренда спецтехніки в Києві

Home Наші Послуги Оренда техніки
ЗАМОВТЕ
КОНСУЛЬТАЦІЮ
Залиште ваші контакти та отримайте безкоштовну консультацію, або зателефонуйте нам
+380 98 545 5554

Оренда Професійної Будівельної Техніки

Надаємо повний спектр послуг оренди дорожньої, будівельної, землерийної спецтехніки у Києві та Київській області

Пропонуємо оренду найбільш ефективних екскаваторів JCB 3CX, JCB 4CX для будівництва, сільського господарства, промислового виробництва, а також комунальним службам Києва та області.

Спецтехніка JCB перебуває у належному технічному стані, експлуатується відповідно до вимог нормативно-технічної документації (паспорт, свідоцтво про ТО), що забезпечує високу продуктивність, безпеку та надійність виконуваних робіт. Гарантуємо доставку техніки у термін, передбачений договором оренди.

Також асортимент пропонованої в оренду будівельної спецтехніки представлений наступними одиницями:

Гусеничні екскаватори

Дана спецтехніка незамінна на будівництвах з низькою прохідністю. База шасі дозволить переміщати екскаватор по грунтових насипах без пробуксовки. Єдиним мінусом екскаватора є необхідність його доставки спецтранспортом;

Колісні екскаватори

Машина ідеально підходить для міського будівництва; автокрани і маніпулятори. Дозволяють здійснювати завантаження великих будівельних матеріалів, в кілька разів збільшуючи ефективність праці.

Самоскиди

Потрібні для доставки насипних вантажів. Не потрібно розвантажувати пісок, цемент або щебінь вручну – його можна за раз вивантажити в зазначену точку

Компанія Сан Ліберті завжди надає орендарям якісні машини. Вся спецтехніка проходить щоденний технічний огляд і щомісяця – розширене сервісне обслуговування. Всі поломки моментально виправляються. Наші кваліфіковані машиністи знають як необхідно поводитися з будівельною технікою, тому виконують свою роботу швидко і максимально ефективно.