Переваги і спеціалізація екскаваторів JCB 3CX

Екскаватори JCB 3CX — універсальна і надійна техніка для виконання різних завдань. Виробником машин є британська компанія J. C. Bamford Excavators Ltd, заснована у 1945 році. Навантажувачі компанії повністю відповідають високим вимогам світових стандартів, поєднують у собі відмінні технічні, функціональні і зовнішні характеристики.

Сфера застосування екскаваторів JCB 

Універсальні екскаватори застосовуються для самих різних видів будівельних, сільськогосподарських, комунальних та вантажно-розвантажувальних робіт. Фронтальні навантажувачі оснащені системою автоматичного вирівнювання ковша під час підйому стріли, щоб уникати розсипання матеріалу. Для підвищення параметрів вантажності в обладнанні передбачена гідравлічна система, яка забезпечує необхідне робоче зусилля на вилах або ковші.

Екскаватори JCB є надійним помічником для:

  • землерийних і кар’єрних робіт;
  • розвантаження та завантаження матеріалів;
  • транспортування вантажів на невеликі відстані;
  • буксирування обладнання та техніки;
  • відсипання сипучих матеріалів;
  • прибирання дворів від снігу та сміття;
  • розчищення і вирівнювання території під будівництво. 

Вибір моделі залежить від галузі використання техніки. Навантажувачі розрізняються параметрами вантажності, потужності, робочого ресурсу, об’єму ковша і можливістю під’єднання додаткових елементів. Для сільськогосподарських потреб краще підібрати компактні маневрові моделі зі змінним навісним обладнанням. Для земляних робіт використовують більш потужні екскаватори з великим ковшем. 

Переваги і оснащення техніки 

Екскаватори JCB 3CX оснащені передовими технологіями, які забезпечують зручність і ефективність виконання робіт. Навантажувачі обладнані зручним кріслом для оператора, просторою кабіною з великим панорамним вікном, простою панеллю керування з джойстиком для виконання маніпуляцій і приладами контролю механізмів. Автоматична трансмісія, реверс і перемикач передач на кермовій колонці дають можливість змінювати напрямок і швидкість пересування техніки без зупинок. 

Екскаваторні навіски оснащені гідравлічним механізмом поздовжнього зміщення JCB Powerslide, системою компенсації коливань при пересуванні і широкою виносною опорою. Держак стріли може подовжуватися за допомогою телескопічного механізму Extradig. Використання у виробництві техніки якісних комплектуючих та інноваційних технологій забезпечують бездоганну функціональність і максимальну продуктивність екскаваторів JCB.

Парк нашої техніки налічує достатню кількість як екскаваторів, так і іншої спецтехніки, яку ви можете взяти в оренду. Телефонуйте нам на +380 98 545 5554 і наші фахівці проконсультують вас з усіх питань.