Оренда чи покупка самоскида – що вигідніше

Самоскид відноситься до універсальних транспортних засобів і часто використовується на будівельних майданчиках. Це незамінна техніка, тому вона користується великою популярністю на ринку. Якщо вам потрібен даний вид техніки, то необхідно прийняти рішення відносно того, купувати її, чи взяти в оренду. Ці два варіанти мають право на життя, кожен з них має свої переваги і недоліки, ваше завдання врахувати все це під час вибору. Не завжди оренда техніки буде вірним рішенням, але і покупка часом являється причиною марнотратства.

Коли краще орендувати техніку

Беручи в оренду самоскид, ви отримуєте можливість користуватися ним на протязі часу оренди, виконуючи ту чи іншу роботу. Компанія дає вам самоскид, котрий вже пройшов обслуговування і готовий до виконання своїх обов’язків. Це зручно, адже після того як робота буде виконана, вам залишиться просто повернути техніку орендарю. Варіант буде правильним тоді, коли вам тільки тимчасово потрібна спецтехніка, ви доставили сипучі матеріали на будівельний майданчик і все, більше вам самоскид не потрібний. Якщо ж вам постійно необхідно користуватися такою технікою, то краще задуматися над її придбанням.

Необхідно розуміти той факт, що користуючись орендованою технікою вам доводиться платити достатньо великі кошти. Оренда на довгостроковий період не зовсім вигідна, але якщо самоскид потрібний на короткостроковий період, для виконання певного завдання, то можна без проблем його орендувати і використати, це буде для вас вигідніше. Із наявних переваг ви отримаєте те, що після роботи техніка повертається до орендодавця, вам не потрібно її зберігати, обслуговувати і ремонтувати.

Коли краще купити самоскид

Покупка самоскида приносить достатньо багато переваг. Ви стаєте повноцінним власником своєї техніки, використовуєте її таким чином, як вам завгодно. В результаті при постійному використанні самоскида ви отримуєте грошову вигоду, адже не потрібно платити кошти за оренду. Також важливою перевагою є те, що після покупки ви самостійно приймаєте рішення, коли техніка буде працювати, як часто вона буде використовуватись, які навантаження вона зможе перенести. Це вигідно, якщо ви постійно займаєтесь транспортуванням сипучих вантажів, або будуєте бізнес по оренді спеціальної техніки.

Необхідно розуміти, що наявність у власності такої техніки являється великою відповідальністю. Вам потрібне спеціальне місце для її зберігання в момент, коли вона використовуватись не буде. Самоскид буде періодично потребувати від вас обслуговування і ремонтів, все це буде причиною фінансових витрат. Потрібно розуміти, чи зможете ви окупити витрати на придбання такої техніки за короткий період, чи краще взяти її в оренду.

Телефонуйте нам на +380 98 545 5554 і ми допоможемо визанчитися з типом техніки, та проконсультуємо стосовно вирішення завдань, які перед вами стоять.