5 основних причин взяти самоскид в оренду

Вантажна спецтехніка користується великим попитом у різних будівельних, інженерних та інших компаній. Самоскиди виконують одну дуже важливу функцію – перевезення будь-яких видів сипучих матеріалів.

У яких роботах використовуються самоскиди?

 • вивезення грунту з ділянки (після земельних робіт);
 • доставка будь-яких видів сипучих матеріалів (пісок, відсів, щебінь) на будівельний майданчик;
 • вивезення та перевезення будь-яких інших матеріалів (глина, сміття, металеві конструкції);
 • в дорожніх роботах;
 • в кар’єрі;

Новий або навіть б/у самоскид коштує дуже дорого. Техніка потужна, функціональна і вимагає додаткових вкладень. Наприклад, кожен сезон потрібно міняти гуму, витратні матеріали, платити за стоянку і наймати водія. Оренда самоскида є більш вигідною і доступною послугою. На сайті нашої компанії ви знайдете весь автопарк техніки, яку можна взяти в оренду. Уточнюйте будь-яку цікаву для вас інформацію у експертів нашої компанії.

 

5 причин орендувати самоскид

 • Економія на покупці і обслуговуванні спецтехніки. Якщо потрібно один раз привезти пісок на приватний об’єкт або організувати вантажоперевезення протягом місяця (на будмайданчику), у всіх цих випадках послуга оренди спецтехніки обійдеться дешевше, ніж покупка і обслуговування самоскида. Потрібно тільки підібрати оптимально функціональну і потужну спецтехніку для активної роботи на об’єкті.
 • Послуга оренди коштує недорого. Звертайтеся до фахівців нашої компанії. Ознайомтеся з розцінками, додатковими акціями і вигідними знижками. Таким чином, вам вдасться заощадити бюджет компанії, звернувшись до надійних і перевірених фахівців.
 • Великий вибір спецтехніки. Для виконання певної роботи ви зможете замовити кращий вантажний транспорт, наприклад, самоскид 18 кубів і більше. Для роботи на заміських об’єктах в Київській області найкраще підійде самоскид всюдихід. Ця техніка також легко пересувається в кар’єрах і на інших ділянках з важкодоступною поверхнею.
 • Звертайте увагу на різні моделі самоскидів. У нашому парку надійна, потужна і ефективна в роботі вантажна техніка, яка легко справляється з високими навантаженнями. Ви можете підібрати потрібну техніку виходячи з її характеристик і завдань, які вона повинна виконувати.
 • Послуги професійного водія. У вартість послуги оренди входить робота досвідченого водія. Фахівці з нашої компанії добре знають Київ і область, професійно управляють вантажівками і гідравлічними системами для скидання вантажу.
 • Довгострокове співробітництво з надійною компанією. У більшості випадків, вантажний транспорт потрібен протягом усього будівництва. Тому ви зможете орендувати спецтехніку на тривалий період часу (кілька місяців). При цьому, можна буде виконувати різні види завдань (доставку піску і щебеню, вивіз грунту та будівельного сміття).